[8-1]
szia !
folytatdik , csakhogy nem szinkronizltk le , s gy csak felirattal lehet megnzni .
|
Hel mindenkinek
Ki tudja,hogy mikor folytatdik a D.Gray-Man?
Mert abbahagytk annl a rsznl amikor tengerre szltak,hogy tovbb keressk Cross tbornokot.
Szval a krdes,hogy mikorr folytassk?
Ha valaki tud valamit irjon.
Elre is ksznm.
|
hah mindenkinek ! lehet , hogy nem idetratozik , gyhogy elre is bocsi , de lenne egy pr krdsem :
- mrt brzoljk Allent nhny kpen bli maszkkal , olyasmi karddal ami Ichigonak van , fekete hajjal , prmmel vagy boval vagy nem tom miaz . valaki tudna segteni ?
|
Hello,
nagyon bejn az oldalad, csak gy tovbb =)
|
Halih! ^^
J az oldalad nagyon! (^.^) Benne lennl esetleg egy link vagy buttoncserben? :)
Krlek az oldalamra (is) vlaszolj! :)
kis-boszi.gp
 |

Reira & Nana |
[8-1]
|