[10-1]
Sziasztok,n is szeretnk jelentkezni,mert nagyon kedvelem Lavi-t mondjuk az 1.szm kedvencem :)
Nevem:Szab Orsolya Mnika(Hvjatok nyugodtan Orsinak)
Korom:15
|
Jelentkeznk lavi mnis vok s D.Gray Man mnis is!:D
Folyton rajzolok ilyesmiket:)
s varok is Tim camp et meg vartam plsbe:D
ugyhogy 100%kosan jelentkezek!
|
Ide is jelentkeznk:P:D
Imdom Lavit:$:$
Egyik legnagyobb anime kedvenc :D
s mg helyes is:$(L)
|
ht hogyha mr mindenki gy megadja akkor n is
nv: eszter
kor:12
e-mail:[email protected]
msn:[email protected]
honla(ok):www.souleaterteamnevelde.eoldal.hu
www.narutoshinobinevelde.eoldal.hu
www.animenevelde.eoldal.hu (ez nem annyira j)
www.animeszerepjatek.eoldal.hu
ja igen ezeken nem kell regizni |
jelentkeznk a lavi klub-ba |
Yo! :D
Sya!!!! *integet* elolvasnd majd a hogyan legyek tag rszt is? *.* xD
by: Skm |
[10-1]
|