Neko Yuu s Usa Lavi :) Klikkeljetek rjuk, hogy tovbb fejldhessenek!
Skm :hhh ratalansg nemmmondom mi jutott eszembe Kriszti203: hehehe xD Skm :olyan mintha vmi kutakodna a testemben Kriszti203: xD kitehetik a 18-as karikt Skm :meg amgyis rtatlansg „meg akartam rintetni az rtatlansgot” …hterre tuti mehet a 18as karika xD Kriszti203:Allen mostantl elkussolhat az rtatlansgrl, Cross mr gyis megrontotta xD, nemtom Hev mit keresett xD Skm: xD Kriszti203:lehet h Hev is meg akarta rontani O.o vagy magt az rtatlansgot kapsbl xD Skm :szegny kicsi Allen-kun...valahogy nem sajnlom Kriszti203:nse Kriszti203: jah tlle... lehet h a Grf is megrontotta mr Skm: az mr alap xD Kriszti203:meg ManaO.o vele olyan szoros kapcsolata volt... Skm :tl szoros...Allen pedkkal van krlvve xD Kriszti203:s kicsi RTATLAN Allen-kun mindig t emlegeti xD Yuu Komuival… Lavi meg Pandval o.O Skm:a-a Lavi nem brja annyira Pandt Kriszti203: ez igaz…ennyi RTATLANSGOT Yuu se Komuit… hm…akkor ott volt Lenalee… biztos az a kis ribanc Skm: jajj neeee… kezddik a Manzs Kriszti203:jah basszus... vgyik Manra s a ...khm xD Skm: hehe Kriszti203: majd figyeld meg… ha nincs Mana, rmszik Yuura, Yuu agyonveri, rmszik Lavira o.O A kis buzi >.< Korn kezdi… a kis rtatlan…hmm… kezd rdekelni Allen mltja… lehet, hogy Mana nem is a nevelapja volt, hanem a szeretje? Skm: xD naneeeee Kriszti203:jah s amikor felfedeztk a kottt, az tod hogy volt… Mana pp felvilgost rt tartott xD Skm: a vgn mg kiderl, hogy a kotta vmi kd s Allen meg Mana hentaikat…vaaagy yaoikat olvasott Kriszti203: vagy nem csak olvastk…azrt volt annyira felhborodva a Rend xP
na lpjnk tovbb…Yuu mirt olyan morci mindig? Vki biztos visszautastotta… pl ALMAAA xD visszautastotta Yuut, aki ezutn flholtra veri, aztn meg siratja a szerelmt *majd megkrnykezi Lavit xD* Skm: „ Mondd neked vmit az,hogy Alma?” Kriszti203: Jah, a volt pasim…fincsi volt xD s mit csinlltl vele? Skm: elstam, ahogy nvred tenn xD Kriszti203: szp pr xD Skm: kanniblok!! xD
FOLYT. KV. * csak tl hoszz mi meg lustk vagyunk xD*