D.Gray-Man Hungarian Fan Site

Navigation
//Home//
//The Site//
//Books//
//D.Gray-Man//
//Kptr//
//Fan Section//
//Extrk//
//Mdia//
//Shounen Ai &
Yaoi Sarok//

//Kanda Yuu//

//Lavi//

 

Neko Yuu s Usa Lavi :) Klikkeljetek rjuk, hogy tovbb fejldhessenek!

 

 "Skm: Mit rjunk ide?
   Kriszti203: Az aranykpseket...."

 

 

Alma a Google-ben:

 Myoclonus: Szerinted mit ad ki a Google ha rkeresel Almra?
Kriszti203: Egy almt?
Myoclonus: Nem... sok almt!

 


DJ = Doujinshi

Kriszti-chan : Ugye Allen az uke a dj-knl?
Skm: DJ o.O  az meg hogy jn ide??
Kriszti203: tudoood, doujinshi. De a DJ-knl bizti Allen az uke.


A kt Kriszti alkotott... :

A Rend rtatlansga    -   Mivel elg hossz ezrt akit rdekel kattoljon IDE

 


 

Rpc rajzols:

 

Kriszti203: Ez tkjl nz ki.

Skm: Milyen szgbl nzed? o.O

Kriszti203: Mutns szgbl.

 

 

Nejicica s az agyrzkds:

 

Nejicica lefejeli az ablakot:ALLENT AKAROOOM!

Kriszti203: Jl vaagy? O.O

Nejicica: Hozztok ide Allent… Allent akaroooom…

Magra bortja az asztalt:YUUU!! HOL VAN YUU? YUUT AKAROOOM!!!!

Kriszti203: Rendbe jtt…

 

Allen - albn elmlet:

Kriszit203: Allen olyan, mint 1 galamb…Allen ambn… vagyis albn. Kr, hogy nem piros a szeme. De nem baj, majd besznezzk.x) … bevernk neki 1et s akkor lila lesz xD

 

A rejtlyes fny:

Kriszti203: Allent minny elti egy vonat… vagy az a fny az alagt vgn?

 

Rvid Homi Team jellemzs:

 

Kriszti203: n vagyok a leghlybb

Skm: n meg szke, nvid meg perverz…

Kriszti203: …meg hlye

 

Hfehrke + Alma = Skm „csaldik” Kriszti203-ban:

 

Skm: Torkomon akad a mandarin… most valahogy Hfehrke jutott eszembe…Almacsutka… ALMAAA*.*

Kriszti203: Mostantl nem dmcsutka hanem Almacsutka lesz. x)

Skm: Mivan?

Kriszti203: Mikor csrren le?

Skm: ….azt hittem okosabb vagy…

 

 

 

Gyilkos Mondosok - > Delirl Homi Teamt xP
 

Myoclonus: Vigyzz a Mondosokkal! gy rzem tged is elakarnak kapni. Hugit mr elkaptk s ketten knyebb lesz a mentakci. Ha tged is elkapnak egyedl nehz lesz.

Skm: Mindjrt kiugrik egy a feketelyukambl

Myoclonus: Gyorsan zrd le!

Skm: Igenis! ... Megvan...Huhh, nehz volt. Kpzeld egy pillantra meglttam Allen arct @.@ Mindigis tudtam,hogy a feketelyukamban tanyzik az a kis... is megakar lni! JAJJISTENEM @.@

Myoclonus: W! Megyek s n lm meg! Viszem a katanm !! xD

Skm: xD  Addig elkertek egy kapt s sok neki srt is,hogy legyen mibe temetni...papm a vgn mg szvrohamot kapna ha egy halott Allent tallna a kertben...majd a papucsom mell temetjk...nemis... szegny kis papucsom rk lmt nem akarom megzavarni xD

Myoclonus: Nlam vannak elre sott lyukak

Skm: Nlunk a volt zldsggys kimerti az elre megsott lyuk fogalmt xD

 

 

Agresszv Kriszti203:

 

Kriszti203: * hozza az st *

Skm: Nyugodtan el lehet engem sni, nem ellenkezek, de egy utols kvnsgom lehet, ugye?

Kriszti203: Nem!

Skm: Nemr, csak azt akartam, hogy a papucsom mell temessenek!

Kriszti203: Ki mondta, hogy elslak? ... sval tni is lehet!! xD

Skm: az gy nem j xD

 

Magyarok zlse:

 

Kriszti203: Hm... jra rjttem, hogy a magyar emberek tbbsge sk hlye, szar zlssel...

Skm: ... Tetszett nekik az AMVd? xD

Kriszti203: ... igen ...


 

14th song + Csongi:

 

Kriszti203: 93.rsz...14th song... ha lefordtjk??? @.@ s amgyis... ott Allen nekel szal... Csongi is fog... W!!! @.@

Skm: Beraknak egy Grenma szmot xD

Kriszti203: xD azt kne basszameg... Reggelizz ne hborzz! xD

 

 

Skm rajztudsa:

 

Kriszti203: Hogy tudsz te iyen jl rajzolni? o.O

Skm: Egyszer...paprt odarakod a monitorhoz s trajzolod=)

Kriszti203: .... XD

Skm: Ht nem vagyok okos? x)

Kriszti203: .....deh xD

 

Forma - 1 nzs kzben...:



Webber megelzte Vettelt

 

Skm: BasszamegWebber!! > . <

Kriszti203: Hamiltont! x'D

Skm: Holholhol? xD


 


Facebook titkos vgya:

 

 

Kriszti203: Te... ez a facebook mr kikszt veled kapcsolatban xD figyi: "bartaid vgyai":

Skm: Micsinltam? xD

Kriszti203: Kriszti sztkenne a testeden egy Happy Meal ment. Kivve az ajndkot, azt ledugn a torkodon. Erotikusan.     
Ez a szar azt akarja, hogy leszbik legynk.... de most komolyan miez? xD

Skm: OMG XD * fldn fetreng a rhgstl*

Kriszti203: Kriszti vgya az, hogy megcsapkodja a fenekedet lekvros ostorral.  xD

Skm: Ez tlleg azt akarja, hogy leszbik legynk x'D

Kriszti203: Mondtam n x'D.... na mg1x

Kriszti203: na az lett a kapcsolatunk vge, hogy gpzsrt tettl a temba >.< xD

Skm: na igen... te meg terrriumnak akartad hasznlni a koponymat >.< xD

Kriszti203: * pr perc mlva...* muszly volt megcsinnem megint ezt a vgyas szart x'D....mostmr egyenes volt a facebook.... : Kriszti szeretne megcskolni... xD


 

Hogyan kell lefnykpezni Kriszti203-mat...:

 

Kriszti203: Majd odanzek ha akarok...>.<

Skm: Jajjnem...szeretnlek lefotzni...lcci *.*......... Idenzz...Itt szalad Lavi!!!!!

 

 

 

rjunk fogalmazst!...


Kriszti203: Nyaszal hol tartottunk?

Skm: mm nemtom... Futottunk a hang irnyba... azt nemtom, hogy odartnk-e ^^"

Kriszti203: Gyors befejezs : futtottam aztn nem tudom mi trtnt mert pofra estem s eljultam xD... na milyen?:D

Skm: ok.... bredjen m fel egy boncasztalon lccii *.*

Kriszti203: ..... a fszereplnk helen? xD

Skm: n nem bnnm.... xD

Kriszti203: helen x tvjljtedvrd bazdmeeeeeg xD

Skm: YAOI YAOI YAOI xD

Kriszti203: Igeeeeeeeen.... de ne velk xD  LaviYuu *.* ♥

Skm: ♥.♥

Kriszti203: I saw a stupid tvljtedvrd fangirl. Edvrdk nekillni take of his clothes. Then I'm looking for a balta, hogy kill the rohadt gay. When he or she was a hulla, I'm going to lekaszabolni helen wkr.
Edvrdk woken up on a boncasztal. He... uhm... maybe she is screaming but I letni him. I felvgni a koponyjt and kiszedni the veryveryvery small brain. The small brain-t trakni helen koponyjba, because i'm boring. But it wasn!t a good idea. I megteremteni the MEGAGAY who became the fangrl's God. 
The fucking megagay is kill your family and eat your brain, because he... uhm, i'm sorry again ... she wants to be the biggest pedofil too. So, dear children... shut up your mouth and go to your fucking bed!

Skm: ooh poor you...megagay became the biggest pedofil in d wrld:( and he raped Ropi before you can do it:(

Kriszti203: Oh shit :O i kill megagay!!! .....        the writer or the meslnni woken up and went to cinozni and kitpni megagay's heart... then she kissed Ropi *xD* and go to watch some LaviYuu yaoi xDD     

Skm: What a beautiful love story *.*

Kriszti203: of course...  LaviYuu and Ropi are the best things in the world... and I love them verrrryyy muchhhh *-*     

Skm: me tooo ♥

 


Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom