Neko Yuu s Usa Lavi :) Klikkeljetek rjuk, hogy tovbb fejldhessenek!
"Skm: Mit rjunk ide?
Kriszti203: Az aranykpseket...."
Alma a Google-ben:
Myoclonus: Szerinted mit ad ki a Google ha rkeresel Almra?
Kriszti203: Egy almt?
Myoclonus: Nem... sok almt!
DJ = Doujinshi
Kriszti-chan : Ugye Allen az uke a dj-knl?
Skm: DJ o.O az meg hogy jn ide??
Kriszti203: tudoood, doujinshi. De a DJ-knl bizti Allen az uke.
A kt Kriszti alkotott... :
A Rend rtatlansga - Mivel elg hossz ezrt akit rdekel kattoljon IDE
Rpc rajzols:
Kriszti203: Ez tkjl nz ki.
Skm: Milyen szgbl nzed? o.O
Kriszti203: Mutns szgbl.
Nejicica s az agyrzkds:
Nejicica lefejeli az ablakot:ALLENT AKAROOOM!
Kriszti203: Jl vaagy? O.O
Nejicica: Hozztok ide Allent… Allent akaroooom…
Magra bortja az asztalt:YUUU!! HOL VAN YUU? YUUT AKAROOOM!!!!
Kriszti203: Rendbe jtt…
Allen - albn elmlet:
Kriszit203: Allen olyan, mint 1 galamb…Allen ambn… vagyis albn. Kr, hogy nem piros a szeme. De nem baj, majd besznezzk.x) … bevernk neki 1et s akkor lila lesz xD
A rejtlyes fny:
Kriszti203: Allent minny elti egy vonat… vagy az a fny az alagt vgn?
Rvid Homi Team jellemzs:
Kriszti203: n vagyok a leghlybb
Skm: n meg szke, nvid meg perverz…
Kriszti203: …meg hlye
Hfehrke + Alma = Skm „csaldik” Kriszti203-ban:
Skm: Torkomon akad a mandarin… most valahogy Hfehrke jutott eszembe…Almacsutka… ALMAAA*.*
Kriszti203: Mostantl nem dmcsutka hanem Almacsutka lesz. x)
Skm: Mivan?
Kriszti203: Mikor csrren le?
Skm: ….azt hittem okosabb vagy…
Gyilkos Mondosok - >Delirl Homi Teamt xP
Myoclonus: Vigyzz a Mondosokkal! gy rzem tged is elakarnak kapni. Hugit mr elkaptk s ketten knyebb lesz a mentakci. Ha tged is elkapnak egyedl nehz lesz.
Skm: Mindjrt kiugrik egy a feketelyukambl
Myoclonus: Gyorsan zrd le!
Skm: Igenis! ... Megvan...Huhh, nehz volt. Kpzeld egy pillantra meglttam Allen arct @.@ Mindigis tudtam,hogy a feketelyukamban tanyzik az a kis... is megakar lni! JAJJISTENEM @.@
Myoclonus: W! Megyek s n lm meg! Viszem a katanm !! xD
Skm: xD Addig elkertek egy kapt s sok neki srt is,hogy legyen mibe temetni...papm a vgn mg szvrohamot kapna ha egy halott Allent tallna a kertben...majd a papucsom mell temetjk...nemis... szegny kis papucsom rk lmt nem akarom megzavarni xD
Myoclonus: Nlam vannak elre sott lyukak
Skm: Nlunk a volt zldsggys kimerti az elre megsott lyuk fogalmt xD
Agresszv Kriszti203:
Kriszti203: * hozza az st *
Skm: Nyugodtan el lehet engem sni, nem ellenkezek, de egy utols kvnsgom lehet, ugye?
Kriszti203: Nem!
Skm: Nemr, csak azt akartam, hogy a papucsom mell temessenek!
Kriszti203: Ki mondta, hogy elslak? ... sval tni is lehet!! xD
Skm: az gy nem j xD
Magyarok zlse:
Kriszti203: Hm... jra rjttem, hogy a magyar emberek tbbsge sk hlye, szar zlssel...
Skm: ... Tetszett nekik az AMVd? xD
Kriszti203: ... igen ...
14th song + Csongi:
Kriszti203: 93.rsz...14th song... ha lefordtjk??? @.@ s amgyis... ott Allen nekel szal... Csongi is fog... W!!! @.@
Skm: Beraknak egy Grenma szmot xD
Kriszti203: xD azt kne basszameg... Reggelizz ne hborzz! xD
Skm rajztudsa:
Kriszti203: Hogy tudsz te iyen jl rajzolni? o.O
Skm: Egyszer...paprt odarakod a monitorhoz s trajzolod=)
Kriszti203: .... XD
Skm: Ht nem vagyok okos? x)
Kriszti203: .....deh xD
Forma - 1 nzs kzben...:
Webber megelzte Vettelt
Skm: BasszamegWebber!! > . <
Kriszti203: Hamiltont! x'D
Skm: Holholhol? xD
Facebook titkos vgya:
Kriszti203: Te... ez a facebook mr kikszt veled kapcsolatban xD figyi: "bartaid vgyai":
Skm: Micsinltam? xD
Kriszti203: Kriszti sztkenne a testeden egy Happy Meal ment. Kivve az ajndkot, azt ledugn a torkodon. Erotikusan.
Ez a szar azt akarja, hogy leszbik legynk.... de most komolyan miez? xD
Skm: OMG XD * fldn fetreng a rhgstl*
Kriszti203: Kriszti vgya az, hogy megcsapkodja a fenekedet lekvros ostorral. xD
Skm: Ez tlleg azt akarja, hogy leszbik legynk x'D
Kriszti203: Mondtam n x'D.... na mg1x
Kriszti203: na az lett a kapcsolatunk vge, hogy gpzsrt tettl a temba >.< xD
Skm: na igen... te meg terrriumnak akartad hasznlni a koponymat >.< xD
Kriszti203: * pr perc mlva...* muszly volt megcsinnem megint ezt a vgyas szart x'D....mostmr egyenes volt a facebook.... : Kriszti szeretne megcskolni... xD
Skm: mm nemtom... Futottunk a hang irnyba... azt nemtom, hogy odartnk-e ^^"
Kriszti203: Gyors befejezs : futtottam aztn nem tudom mi trtnt mert pofra estem s eljultam xD... na milyen?:D
Skm: ok.... bredjen m fel egy boncasztalon lccii *.*
Kriszti203: ..... a fszereplnk helen? xD
Skm: n nem bnnm.... xD
Kriszti203: helen x tvjljtedvrd bazdmeeeeeg xD
Skm: YAOI YAOI YAOI xD
Kriszti203: Igeeeeeeeen.... de ne velk xD LaviYuu *.* ♥
Skm: ♥.♥
Kriszti203: I saw a stupid tvljtedvrd fangirl. Edvrdk nekillni take of his clothes. Then I'm looking for a balta, hogy kill the rohadt gay. When he or she was a hulla, I'm going to lekaszabolni helen wkr. Edvrdk woken up on a boncasztal. He... uhm... maybe she is screaming but I letni him. I felvgni a koponyjt and kiszedni the veryveryvery small brain. The small brain-t trakni helen koponyjba, because i'm boring. But it wasn!t a good idea. I megteremteni the MEGAGAY who became the fangrl's God. The fucking megagay is kill your family and eat your brain, because he... uhm, i'm sorry again ... she wants to be the biggest pedofil too. So, dear children... shut up your mouth and go to your fucking bed!
Skm: ooh poor you...megagay became the biggest pedofil in d wrld:( and he raped Ropi before you can do it:(
Kriszti203: Oh shit :O i kill megagay!!! ..... the writer or the meslnni woken up and went to cinozni and kitpni megagay's heart... then she kissed Ropi *xD* and go to watch some LaviYuu yaoi xDD
Skm: What a beautiful love story *.*
Kriszti203: of course... LaviYuu and Ropi are the best things in the world... and I love them verrrryyy muchhhh *-*